Purlés Gold & Pearls Body Ceremony

Holistyczna ceremonia pełna drogocennych składników, zaprojektowana dla koneserów, poszukujących wyjątkowych, luksusowych kuracji i unikalnych receptur upiększających. Przybliża ekskluzywny mistycyzm świata złota, kawioru i pereł. Kawior stanowi niekończące się bogactwo witamin A, B i D, pierwiastków śladowych oraz aminokwasów, jest kluczowym składnikiem intensyfikującym regenerację komórek. Perły to składnik redukujący zmarszczki i rozświetlający skórę. Sesję piękności rozpoczyna boski peeling, kuszący złocistymi drobinkami i cząsteczkami bursztynu. Wygładzi i przywróci aksamitność skórze. Doznanie subtelnej rozkoszy zapewni relaksujący masaż wykonany na specjalnej galaretce, wzmacniający poczucie błogości oraz rozluźniający mięśnie. Skóra po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, ujędrniona, promienieje oprószona drobinkami złota i pereł. Ciało i dusza po terapii nasyca doznanie luksusu i poczucie relaksu.

Wskazania:
    Ceremonia na ciało rekomendowana dla każdego typu skóry, w szczególności dojrzałej, z utratą elastyczności i odwodnionej.
Cel:
    Wytworny zabieg odmładzająco-relaksujący, przywracający jędrność i blask skórze.
Częstotliwość:
    Polecany jako pojedynczy zabieg upiększający, bądź intensywna kuracja pielęgnująca, składająca się z serii 6 zabiegów. 3 zabiegi powinno się wykonać raz w tygodniu przez okres 1 miesiąca, następnie powtórzyć moduł po 2 tygodniach przerwy.
Przeciwwskazania:
    Zmiany dermatologiczne na skórze, bezpośrednio przed/po ekspozycji na promienie UV.