Opalanie natryskowe SunFX

Opalanie natryskowe SunFX to najzdrowsza i najbezpieczniejsza forma nadawania skórze pięknego odcienia! To usługa odpowiednia dla wszystkich, także tych, którzy pragną cieszyć się zdrową opalenizną i źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.
Opalanie SunFX to zabieg przyjemny i niezwykle higieniczny- wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem
Sam zabieg trwa zaledwie 5-10 minut, a efekt utrzymuje się od 7 do 14 dni. Opalenizna zmywa się równomiernie wraz z każdym kolejnym prysznicem.

Zalecenia:

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się:
  • Dzień przed bądź w dniu zabiegowym wykonanie nietłustego peelingu, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka.
  • Nie nakładać na ciało żadnych balsamów, antyperspirantu, perfum.

Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 6 godzin przed wzięciem prysznica.
Tuż po zabiegu zaleca się założenie ciemniejszych, luźnych ubrań.
*Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

To wspaniały i zdrowy sposób na piękny wygląd skóry.
Opalenizna SunFX zawsze wygląda naturalnie i efektownie.